Nasze marki

Jesteśmy innowacyjną firmą specjalizującą się zarówno w tworzeniu własnych produktów, jak i wprowadzaniu na rynek Unii Europejskiej innowacyjnych urządzeń innych producentów. Jesteśmy głównym importerem i dystrybutorem firm Ectaco, Wizcom, Franklin, Comet oraz Trano, a także elektronicznych słowników renomowanych wydawnictw (Oxford, HarperCollins). Oprócz produktów z kategorii elektroniki mobilnej prowadzimy także wydawnictwo, które specjalizuje się w tworzeniu materiałów edukacyjnych do nauki języków – Fiszki w Karteczkach

Od ponad 10 lat tworzymy i sprzedajemy łatwe w użytku produkty, które dokładnie testujemy, aby mieć pewność, że spełnią one najwyższe oczekiwania i standardy jakości. Zapewniamy obsługę telefoniczną i mailową na najwyższym poziomie w większości krajów Unii Europejskiej w aż 9 językach. Oferujemy doradztwo, serwis i wsparcie zarówno przed, jak i po zakupie.

Prowadzimy działalność w 10 krajach Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie gdzie posiadamy własne biura i punkty obsługi klienta. Obecnie planujemy dalszą ekspansję na rynkach Azji i Ameryki Południowej.


Vasco Electronics

Zaawansowane urządzenia dla osób podróżujących


Tłumacze Elektroniczne

Największy w Europie sklep z tłumaczami


Fiszki w Karteczkach

Materiały edukacyjne do nauki języków