Compagnia-Lingua

COMPAGNIA LINGUA: FIRMA INNOWACYJNA

Compagnia Lingua jest innowacyjną firmą specjalizującą się zarówno w tworzeniu własnych produktów, jak i wprowadzaniu na rynek Unii Europejskiej innowacyjnych urządzeń innych producentów. Jesteśmy głównym importerem i dystrybutorem firm Vasco Electronics, Ectaco, Wizcom, Franklin, Comet oraz Trano, a także elektronicznych słowników renomowanych wydawnictw (Oxford, HarperCollins).


12

KRAJÓW

Jesteśmy obecni na największych rynkach europejskich i światowych. Posiadamy własne biura i punkty obsługi klienta w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, a także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.


187459

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Swoją filozofię opieramy na tym, że dostarczenie produktu do klienta nie oznacza zakończenia naszej relacji. Oferujemy najwyższej jakości obsługę, serwis oraz doradztwo techniczne na każdym etapie kontaktu. O jakości tych relacji świadczyć może nieprzerwany wzrost liczby zadowolonych klientów.


10

LAT NA RYNKU

Tak długa obecność naszej firmy na rynku, świadczy o jej bogatym doświadczeniu, jak również o nieustannym rozwoju. Codziennie podejmujemy wyzwanie jakie stawia przed nami ekspansja w obszarze nowych technologii. Nasze produkty tworzymy dla ludzi, dlatego staramy się by nasze działania były odpowiedzią na ich coraz wyższe wymagania.